Activiteiten
september - oktober - november - december - januari - februari - maart - april - mei - juni


SEPTEMBER

1 september: Start schooljaar 2017-2018

5 september: Infoavond (1ste leerjaar)

6 september: Zwemmen (2de en 3de graad)

7 september: Infoavond (3de leerjaar)

11 september: Infoavond (kleuterschool)

12 september: Infoavond (2de en 5de leerjaar)

14 september: Bibbezoek (lagere school)

18 september: Bezoek bakker Dons (Kleuterschool)

19 september: Ouderkring

20 september: Zwemmen (2de en 3de graad)

21 september: Bibbezoek (2de en 3de graad)

22 september: Strapdag

25 september: Theater (Kleuterschool)

26 september: CLB (3de graad)

27 september: Viering

27 september: Scholencross te Westerlo

28 september: Project "Aan tafel" (3de graad)

29 september: Scholencross te Ramsel


OKTOBER

2 oktober: Facultatieve verlofdag (geen school)

3 oktober: Technieknamiddag Westerlo (3de graad)

4 oktober: Zwemmen (2de en 3de graad)

10 oktober: Herfstwandeling Mie Maan (Kleuterschool)

10 oktober: Medisch schooltoezicht op school (1ste)

10 oktober: Schoolraad om 20u

13 oktober: Herfstwandeling Mie Maan (1ste graad)

16 oktober: Medisch schooltoezicht Westerlo (5de)

18 oktober: Pedagogische studiedag (geen school)

24 oktober: Speluurtje (1ste kleuterklas)

24 oktober: Ouderkring

25 oktober: Zwemmen (2de en 3de graad)

26 oktober: Herfstwandeling (1ste en 2de graad)

30 oktober: Start herfstvakantie

 

NOVEMBER

1 november: Allerheiligen

5 november: Einde herfstvakantie

6 november: Herfstwandeling (2de graad)

7 november: Start Wafelverkoop tvv onze sneeuwschool

7 november: Infoavond Arzl (3de graad)

8 november: Unihockey in de Mixx (2de graad)

8 november: Zwemmen (2de en 3de graad)

11 november: Wapenstilstand

13 november: Medisch schooltoezicht op CLB met ouders (2de kleuterklas)

14 november: Infoavond Kriebelteam (voor de ouders)

16 november: Bibbezoek (2de en 3de graad)

21 november: Kronkeldidoe (1ste graad)

22 november: Grootouderfeest

26 november: Ontbijtkorf

28 november: Theater (1ste graad)

28 november: 3de graad naar Bergom (Arzl)

29 november: Zwemmen (2de en 3de graad)

 

DECEMBER

4 december: Oudercontacten (Kleuterschool)

5 december: De Sint op bezoek

7 december: Voorstelling "Ten Velde" (vanaf 2de graad)

12 december: Ars Valendi (3de graad)

13 december: Zwemmen (2de en 3de graad)

14 december: Ars Valendi (3de graad)

18 december: Oudercontacten (lagere school)

18 december: Kijkdag: Speeluurtje van 16u - 17u (1ste kleuterklas)

20 december: Oudercontacten (lagere school)

20 december: Kerstviering om 9u (lagere school)

24 december: Kerstmis

25 december: Start kerstvakantie

   

JANUARI

1 januari: Nieuwjaar

7 januari: Einde kerstvakantie

10 januari: Zwemmen (2de graad)

10 januari: Vertrek Arzl (3de graad)

16 januari: Theater (2de graad)

17 januari: Extra zwembeurt (2de graad)

18 januari: Thuiskomst Arzl (3de graad)

22 januari: Theater (3de graad)

23 januari: Naar Siba te Aarschot (3de graad)

24 januari: Zwemmen (2de en 3de graad)

24 januari: Trefbaltornooi (2de graad)

25 januari: Bibbezoek (lagere school)

25 januari: Infovergadering Eerste Communie om 19u (ouders 2de leerjaar)

 

FEBRUARI

1 februari: Ouderkring

2 februari: Sport te Snepkens (Kleuterschool)

5 - 9 februari: Vriendschapsweek

6 februari: Dikke truiendag

6 februari: Sancta Maria (3de graad)

6 februari: Kijkdag: Speeluurtje van 16u - 17u (1ste kleuterklas)

7 februari: Zwemmen (2de en 3de graad)

8 februari: Technopolis@school (4de, 5de en 6de leerjaar)

9 februari: Technopolis@school (1ste, 2de en 3de leerjaar)

9 februari: Technopolis@school (Kleuterschool)

12 februari: Start krokusvakantie

18 februari: Einde krokusvakantie

28 februari: Zwemmen (2de en 3de graad)

 

 

MAART

5 maart: Theater (2de en 3de kleuterklas en 1ste graad)

7 maart: Pedagogische studiedag (geen school)

8 maart: Bibbezoek (lagere school)

9 maart: De nationale pyjamadag van Bednet

9 maart: Theater te Bergom (Kleuters)

9 maart: Bib : De Vertelster (1ste graad)

9 maart: Tiroleravond (3de graad)

17 maart: Eetdag

20 maart: SVS "Alles met de bal" (2de en 3de graad)

21 maart: Zwemmen (1ste graad)

22 maart: Damiaanbezoek (3de graad)

25 maart: Start van de goede week

26 maart: Themavoormiddag "bosboerderij" Westerlo (1ste graad)

26 maart: Oudercontacten (lagere school)

27 maart: Speeluurtje van 16u - 17u (1ste kleuterklas)

27 maart: Oudercontacten (lagere school)

28 maart: Zwemmen (1ste graad)

29 maart: Schaatsen (3de kleuterklas)

 

APRIL

1 april: Pasen

2 april: Begin paasvakantie

8 april: Vormsel te Herselt (6de)

15 april: Einde paasvakantie

17 april: Theater (2de graad)

18 april: Zwemmen (1ste graad)

19 april: Avereghtenwandeling (1ste en 2de graad)

22 april: Eerste communie (2de leerjaar)

24 april: Bibsterspel (3de graad)

25 april: Zwemmen (1ste graad)

26 april: Studiereis "Brussel" (3de graad)

26 april: Ouderkring om 20u30

27 april: Schoolfotograaf

30 april: Facultatieve verlofdag (geen school)

 

MEI

1 mei: Dag van de arbeid (geen school)

2 mei: Zwemmen (1ste graad)

7 mei: Oudercontacten (Kleuterschool)

9 mei: Zwemmen (1ste graad)

10 mei: O.L.H. Hemelvaart (geen school)

11 mei: Brugdag (geen school)

16 mei: Zwemmen (1ste graad)

16 mei: Buitenpretjes (1ste graad)

16 mei: Inoefenen fietsexamen (3de graad)

17 mei: Bibbezoek (lagere school)

20 mei: Pinksteren

21 mei: Pinkstermaandag (geen school)

22 mei: Sportdag (kleuterschool)

23 mei: Zwemmen (1ste graad)

24 mei: Fietsparcours (2de graad)

29 mei: Leeruitstap Hidrodoe (2de graad)

30 mei: Zwemmen (1ste graad)

30 mei: Minitennis

31 mei: Fietsexamen (3de graad)

 

JUNI

3 juni: Schoolfeest

6 juni: Zwemmen (1ste graad)

8 juni: Sportdag (lagere school)

11 juni: Sportdag (Kleuterschool)

12 juni: American Games (3de graad)

13 juni: Zwemmen (1ste graad)

14 juni: Schoolreis "kabouterbos" Westerlo (Kleuterschool)

19 juni: Schoolraad om 20u te Bergom

20 juni: Zwemmen (1ste graad)

25 juni: Schoolreis Planckendael (1ste en 2de graad)

25 juni: Afscheidsreceptie (6de)

26 juni: Megakidsfietseling (3de graad)

27 juni: Zwemmen (1ste graad)

27 juni: Viering om 9u in de kapel

28 juni: Pennenzakkenrock (3de graad)

28 juni: Ouderkring om 20u

29 juni: Laatste schooldag